Premiera płyty Ryba And The Witches

MiniaturkaTo co gra zespół Ryba And The Witches to indie rock i alternatywny pop. Ich muzyka łączy moc rocka z taneczną lekkością. Brzmienie gitar splata się z muzyką elektroniczną.

Gareth Emery "Drive" - premiera już 13 maja

Miniaturka4 lata po wydaniu albumu „Northern Lights”, brytyjski DJ i producent, założyciel labela Garuda Music i twórca klubowego hitu „Concrete Angel”-Gareth Emery powraca z nowym autorskim materiałem.

Paul Oakenfold - nowy album w czerwcu!

Miniaturka24 czerwca ukaże się trzeci autorski album Paula Oakenfolda po 8 latach. Paul Oakenfold to legenda, człowiek który produkuje m.in. dla Madonny i supportuje jej trasy koncertowe na całym świecie.

Muniek - reedycja solowego albumu już w sklepach

MiniaturkaSolowy album Muńka ukazał się w 2010 roku i został dobrze przyjęty przez fanów i media. „Muniek” to prosta i szczera płyta. Znalazło się na niej kilka hitów, m.in. – Tina, Święty oraz Dzieje Grzechu.

CHER LLOYD wydaje płytę "Sorry I'm Late"

MiniaturkaDruga, wielokrotnie przekładana (stąd zabawny tytuł "Sorry I'm Late") płyta wokalistki znanej z takich przebojów jak "Swagger Jagger", "Want U Back", "With Ur Love" nareszcie ujrzy światło dzienne!

Chada i Ten Typ Mes "Obrachunek Moralny 2"

MiniaturkaNumerr zatytułowany "Obrachunek Moralny 2" to kontynuacja jednego z najbardziej wyrazistych utworów z wydanego w 2009 roku "Procederu", pierwszej solowej płyty rapera Chady.

Pawbeats i TEDE "To tylko muzyka" – zobacz klip

MiniaturkaW sieci pojwił się drugi klip promujuący album "Utopia", autorstwa producenta, multiinstrumetalisty, Marcina "Pawbeatsa" Pawłowskiego. W numerze "To tylko muzyka" gościnnie udzielił się TEDE.

Coldplay "Sky Full of Stars" - nowy singiel

MiniaturkaPremiera szóstego albumu grupy Coldplay zbliża się wielkimi krokami. „Ghost Stories”, jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt 2014 roku, trafi na sklepowe półki 19 maja 2014 roku.

Nowy album Lily Allen na początku maja

MiniaturkaCierpliwość fanów piosenkarki Lily Allen, oczekujących na pierwszy po blisko pięcioletniej przerwie album angielskiej gwiazdy, zostanie nagrodzona na początku maja tego roku.