DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

ALERGEN: Spór o studio z Donatanem i Cleo

MiniaturkaNareszcie jest dostępna! Długo wyczekiwana płyta wschodzącego zespołu ALERGEN. Już za kilka dni, bo 10 maja 2014 roku trafi ona na półki najlepszych sklepów muzycznych w całej Polsce.

Czytaj więcej...

Perfect nagra dla Agencji Muzycznej Polskiego Radia

MiniaturkaAgencja Muzyczna Polskiego Radia podpisała kontrakt płytowy z zespołem Perfect – gwiazdą tegorocznego Lata z Radiem. Nowy, długo oczekiwany, studyjny album zespołu ukaże się na rynku 9 czerwca.

Czytaj więcej...

Już w maju nowy teledysk Honoraty Skarbek

MiniaturkaHonorata Skarbek Honey kończy właśnie pracę nam nowym teledyskiem do piosenki pod tytułem „GPS”. Klip był kręcony w kwietniu, na malowniczej wyspie - Malcie. Odpowiada za niego duet Grymuza&Lewicka.

Czytaj więcej...

"Człowiek emocji" - zobacz teledysk do utworu

MiniaturkaPod jakim pretekstem spotkali się na jednej płycie rockman Piotr Cugowski i mistrz popowej ballady Andrzej Piaseczny? Jaka idea połączyła Tomka Szczepanika, lidera Pectus i Łukasza Zagrobelnego?

Czytaj więcej...

NeoMoMo: Projekt MoMo, Meli Koteluk i Mariki

MiniaturkaAnia MoMo Ołdak, Mela Koteluk i Marika spotkały się 10.04 w warszawskim Muzeum Neonów, aby nagrać pierwsze dwa odcinki nowego projektu muzycznego NeoMoMo, którego inicjatorką jest Ania Ołdak.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Artyści