DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

K2 spotka się z fanami w sobotę o 17.00

MiniaturkaJuż w najbliższą sobotę w katowickim Silesia Crime Shopie debiutancki krążek promować będzie K2. Spotkanie rusza o godz. 17 przy ul. Wawelskiej 3 Na sklepowe półki ANATOMIA trafiła 4 kwietnia.

 

Tego samego dnia w Krakowie odbył się MaxFloFest. Przy tej okazji K2 pierwszy raz zagrał utwory z solowego, legalnego krążka. Zdjęcia z wydarzenia zobaczyć można na Facebooku MaxFloRec.

Zdjęcie

Tydzień po premierze pojawia się okazja do zgarnięcia autografu na płycie i rozmowy z samym artystą. – K2 to moim zdaniem ewenement na polskiej, rapowej scenie muzycznej. On tą płytą przetarł nowe szlaki – komentuje ONS, organizator spotkania z ramienia Silesia Crime. – Warto więc skorzystać z okazji osobistego spotkania z K2. Przede wszystkim gwarantujemy słynną, śląską gościnność z doborową muzyką w tle. Reszta to spontan, z którego zapewne po mocnej cenzurze skleimy jakąś relację wideo – dodaje.

Poniżej przypominamy pierwszy klip K2 po jego transferze z MaxFloLabu do MaxFloRec. Obrazek promuje album ANATOMIA, który 12.04. będzie można zdobyć w Silesia Crime Shopie przy ul. Wawelskiej 3 w Katowicach.


Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl

Jesteś tutaj: Home Artyści K2 spotka się z fanami w sobotę o 17.00