DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Kłyżu: Laureat konkursu "Łap bit, daj hit!"

MiniaturkaW tym tygodniu Laboratorium MaxFlo powiększa się o kolejnego rekruta, Kłyża. Swoją przygodę z MaxFloLabem artysta rozpoczyna utworem „Sztuka latania”, którym zwyciężył w konkursie „Łap bit, daj hit!”.

 

Wkrótce na MaxFloRecTV do odsłuchu trafi cały album artysty Przypomnijmy, że wydawnictwo MaxFloRec zorganizowało w zeszłym roku konkurs polegający na stworzeniu własnego utworu pod gotowy bit. Za podkład muzyczny odpowiadali lubelscy producenci, Zetena i Adam L. Do udziału w zabawie zgłosiło się kilkuset chętnych. – Nie przypominam sobie, by wybór zwycięzcy jakiegokolwiek innego konkursu kosztował nas tyle emocji. Poziom wyselekcjonowanych zgłoszeń był naprawdę wysoki – mówił przy okazji ogłaszania wyników Rahim. Numerem jeden okazała się być wówczas „Sztuka latania”. Dziś jej autor, Kłyżu, dołącza do grona rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. Poniżej prezentujemy one shota powstałego w ramach nagrody w konkursie.

Zdjęcie

Kłyżu (właśc. Rafał Kłyż) to wałbrzyski raper ur. w 1985 r. Od początku jej istnienia związany jest z grupą BK FONEM (BIAŁY KAMIEŃ). Wydał z nią 4 podziemne krążki: NORMALNIE (2001 r.), RODEM Z PODWÓRKA (2005 r.), DLA MEGO LUDU (2008 r.) i MENTALNOŚĆ (2011 r.). Solową działalność rozpoczął dwa lata temu we współpracy z Metodym, z którym tworzy duet MC—producent o nazwie Kłyżu & Metody PRODUKT74. Twórczość artystów odbiega od klasycznego rapu. Trudno w niej o cięte, samplowane brzmienia. Co usłyszymy zamiast tego? Sprawdźcie sami – już niebawem na MaxFloRecTV rusza odsłuch całego materiału nowego rekruta hip-hopu!


Źródło: www.netfan.pl/www.maxflo.pl

Jesteś tutaj: Home Artyści Kłyżu: Laureat konkursu "Łap bit, daj hit!"