DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Trakmajster - "Gzyms"

House, breakbeat, trap, dancehall i wiele więcej – tego możecie spodziewać się po debiutanckiej płycie DJ-a Trakmajstra "Gzyms". Album, na którym znajdziecie oczywiście przebój "Gdzie jest Zbyszek?" ukaże się w pierwszej połowie 2014 roku.

 

Na płycie znajdzie się 15 numerów, w których Trakmajster bezcześci m.in. house, breakbeat, trap i dancehall. Już same tytuły mogą zadziałać rozbrajająco: "Osiemnastka (Ewy z Sochaczewa w 2005)", "Podejdź, zrób to!", "Klękaj" oraz najważniejszy "Gdzie jest Zbyszek?", ale to i tak nic, w porównaniu z zawartością muzyczną i tekstową całego albumu.

Pięć utworów z "Gzymsu" było już co prawda publikowanych w sieci, ale uwaga – na płycie będą innych w wersjach. Pozostałe piosenki to zupełnie świeże i nieznane dotąd kompozycje.

Tracklista:

1. Alleluja

2. Trakmajster DJ

3. Gdzie jest Zbyszek?

4. Ssij Liż

5. Moc Energia

6. Osiemnastka (Ewy z Sochaczewa w 2005)

7. Kto nie podaje ten przyjmuje

8. Klękaj

9. Podejdź, zrób to!

10. Suka

11. Chcę

12. Byłeś jak

13. Byłem jak

14. Blau

15. MDMA

Jesteś tutaj: Home Artyści Trakmajster - "Gzyms"