DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Legenda muzyki pomogła grupie Coldplay!

MiniaturkaPracował z gwiazdami muzyki disco i popu, a także przy soundtrackach do tak kultowych filmów jak "Człowiek z blizną" i "Flashdance". Teraz wspomógł swoim ogromnym talentem zespół Coldplay. Kto taki?

 

Giorgio Moroder, legendarny producent, muzyk i kompozytor. Artysta przygotował dla brytyjskiej formacji remiks jej najnowszego singla! Singlem numer dwa, który zapowiada szóstą studyjną płytę zespołu dowodzonego przez Chrisa Martina, zatytułowaną "Ghost Stories" (premiera 19 maja 2014 r.), jest piosenka "Midnight". I właśnie z tym utworem zmierzył się 73-letni Giorgio Moroder. Jak mu wyszło? Można się o tym przekonać ściągając kawałek z serwisu iTunes (iTunes.com/Coldplay) albo odwiedzając profil urodzonego we Włoszech artysty w serwisie Soundcloud (soundcloud.com/giorgiomoroder). Dodajmy, że na iTunes jest również dostępny pierwszy singlowy numer zwiastujący album "Ghost Stories", piosenka "Magic".

Zdjęcie

Giorgio Moroder jest współtwórcą hitów "Love To Love You Baby" i "I Feel Love" Donny Summer, klasyka z filmu "Top Gun", kawałka "Take My Breath Away" Berlin, megahitu Blondie "Call Me" oraz wspaniałego utworu Irene Cary "What A Feelin'" z obrazu "Flashdance". W 2013 roku mieszkający w USA Włoch połączył szyki z Daft Punk, czego efektem była piosenka "Giorgio By Moroder" z krążka "Random Access Memories".


Źródło: www.netfan.pl/www.warnermusic.pl

Jesteś tutaj: Home Artyści Legenda muzyki pomogła grupie Coldplay!