DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Już w maju nowy teledysk Honoraty Skarbek

MiniaturkaHonorata Skarbek Honey kończy właśnie pracę nam nowym teledyskiem do piosenki pod tytułem „GPS”. Klip był kręcony w kwietniu, na malowniczej wyspie - Malcie. Odpowiada za niego duet Grymuza&Lewicka.

 

Dziewczyny współpracowały już z Honoratą przy teledyskach do piosenek „Lalalove”, „Nie powiem jak”, „Sabotaż” i „Fenyloetyloamina”. Utwór „GPS” nakłania słuchacza do zastanowienia się nad swoim życiem. W codziennym zabieganiu często zapominamy o samym sobie. Nie potrafimy czerpać radości z otaczającego nas świata. A przecież to my decydujemy, w którą stronę pójść i jaki cel chcemy osiągnąć. Niech uśmiech i radość będą naszym GPS-em, który doprowadzi nas do szczęścia.

Zdjęcie

„Już nie mogę się doczekać, kiedy usłyszycie moją nową piosenkę "GPS" i zobaczycie do niej teledysk. Mam nadzieję, że utwór będzie towarzyszył Wam przez całe lato (i nie tylko) i przywodził na myśl same dobre wspomnienia.” – mówi Honorata. Premiera piosenki i teledysku przewidziana jest po długim, majowym weekendzie.


Źródło: www.netfan.pl/www.hqt.pl

Jesteś tutaj: Home Artyści Już w maju nowy teledysk Honoraty Skarbek