DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

ALERGEN: Spór o studio z Donatanem i Cleo

MiniaturkaNareszcie jest dostępna! Długo wyczekiwana płyta wschodzącego zespołu ALERGEN. Już za kilka dni, bo 10 maja 2014 roku trafi ona na półki najlepszych sklepów muzycznych w całej Polsce.

 

Na krążku zawartych jest 13 utworów. Żeby ta liczba nie okazała się jednak pechowa to pod ukrytym numerem 14 zespół przygotował muzyczną niespodziankę. Utwór udało się zarejestrować w ostatnim momencie i rzutem na taśmę trafił on na krążek. Wszystko to odbyło się przy współpracy z Jarosławem Baranem, który miał swój udział przy produkcjach Donatana i Cleo. Wkrótce kawałek ten stanie się najnowszym singlem zespołu.

Zdjęcie

Nad ostatecznym brzmieniem płyty czuwali Piotr Matysiak oraz Marcin Limek znani ze współpracy z zespołem IRA. Muzykę skomponował wokalista i gitarzysta zespołu ALERGEN Paweł Nawrocki. Kawałki znajdujące się na płycie oscylują między gatunkami pop i rock łącząc w sobie melodyjność i mocniejsze gitarowe riffy. Sama płyta jest o miłości, codzienności, o wierze w swoje możliwości i pozytywnym nastawieniu do świata. Świetne brzmienie, zróżnicowane utwory, ciekawe aranżacje to atuty tej płyty. Niespodzianką jest także jeden z utworów skomponowany przez Bartosza Tomaszka, do którego tekst napisał Michał Zabłocki znany ze współpracy z Czesławem Mozilem i Grzegorzem Turnauem.

Jesteś tutaj: Home Artyści ALERGEN: Spór o studio z Donatanem i Cleo