DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

10.11-Videomix-COOLiozum-Poznań

MiniaturkaKolejna impreza pod szyldem "Kochamy Lata 90-te" już tuż tuż. 10 listopada w Klubie COOLiozum, który mieści się w Poznaniu przy ul. św. Marcina, ponownie będziecie mieli okazję cofnąć się w czasie do lat 90-tych.

Tym razem oprócz dźwięku, w klubie zagości również obraz. To jedyna i niepowtarzalna okazja by przypomnieć sobie teledyski z tamtych lat, które były niegdyś emitowane na MTV i niemieckiej Vivie. Oprócz zagranicznych klipów, na imprezie wyświetlane będą także polskie teledyski. Zobaczycie jak kiedyś wyglądał Stachursky, United, Thomas i inni.

Wstęp: 10 zł/od 21 lat
Rezerwacje stolików:
618551984 można dzwonić od godz. 18:00
601686692

Plakat

Jesteś tutaj: Home Imprezy 10.11-Videomix-COOLiozum-Poznań