DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

17.11-FLUOwariacje-Pizza House-Szamotuły

MiniaturkaJuż 17 listopada zapraszamy do klubu Pizza House w Szamotułach na pierwsze w tym miejscu Fluowariacje. Impreza odbędzie sie jak zawsze pod szyldem Kochamy Lata 90-te, co gwarantuje niezapomnianą zabawę.

Za konsolą stanie DJ z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w muzyce lat 90-tych i wciągnie Was w szalony wir największych przebojów z tamtego okresu. Na imprezie będą wyświetlane teledyski z lat 90-tych. Nie zabraknie największych przebojów z minionej dekady takich jak Loft "Mallorca", Dr. Alban "Singhallelujah", MoDo "Eins zwai polizei", Garcia "Bamboleo", Loona "Bailando", Stachursky "Taki jestem" i wielu innych.

W klubie będzie panował odpowiedni dla tamtych czasów wystrój (banery z obrazkami z gum TURBO, okładki z czasopisma BRAVO).

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą dać się porwać w wir szalonych wspomnień z tamtych lat !

17.11.2012 r.
godz. 21:00
Klub PIZZA HOUSE
ul. Łąkowa 9 Szamotuły
Wstęp: 10 pln
Osoby +30: – 50% na wejściu

Plakat

Jesteś tutaj: Home Imprezy 17.11-FLUOwariacje-Pizza House-Szamotuły