DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

12.01-Fąfer B-Day Party-Od Zmierzchu Do Świtu-Poznań

MiniaturkaAgencja Muzyczna Beatmania oraz Klub "Od Zmierzchu do Świtu" zapraszają na wyjątkową edycję z cyklu "Kochamy lata 90-te". Już 12 stycznia 2013 roku na kolejnej edycji będziemy świętować wraz z rezydentem DJ'em Fąferkiem jego 35 urodziny!!!

Z tej okazji specjalnie dla Was zaprosiliśmy DJ'ów z Polski. Zagrają dla Was specjaliści od lat 90-tych:

El Torro z Katowic
Tadeck ze Szczecinka
Quest z Poznania

oraz rezydent

Dj Fąfer z Poznania rzecz jasna :)

Na imprezie nie zabraknie naszych stałych elementów, które towarzyszą każdej edycji KL90. Przypomnimy sobie największe przeboje lat 90-tych, różnego gatunku i stylu muzycznego. Nie zabraknie teledysków, banerów z obrazkami z gum Turbo oraz innych atrakcji.

Podczas imprezy będzie nakręcany film pamiątkowy. Ponownie mile widziane będą koszulki KL90. Przybywajcie licznie i po raz kolejny przenieście się do ostatniej dekady XX wieku.

Plakat

Informacje szczegółowe:

Dzień: 12 stycznia 2013 r.
Godzina: 21:00
Wstęp: 10 PLN
Miejsce: Klub "Od Zmierzchu do Świtu" ul. Wrocławska 23, Poznań

Wstęp od 21 lat !!!

A tak wyglądają imprezy projektu Kochamy Lata 90-te:

Jesteś tutaj: Home Imprezy 12.01-Fąfer B-Day Party-Od Zmierzchu Do Świtu-Poznań