DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

8.02-Electronic-COOLiozum-Poznań

MiniaturkaAgencja Muzyczna "Beatmania" i klub COOLiozum zaprasza na kolejną edycję "Kochamy Lata 90-te" - Electronic. Tym razem wraz z DJ'em Questem będą chcieli przypomnieć Wam największe przeboje klubowe, techniczne, elektroniczne lat 90-tych.

Nie zabranie także podstawowych brzmień z lat 90-tych, które królują na każdej edycji. Tym razem organizatorzy planują zagrać bardziej technicznie, wspomnieć przeboje, ktore towarzyszyły Paradom Miłości w Berlinie oraz pograć muzykę z klimatów Rave, Techno, House.

Nie zabraknie muzyki takich artystów jak Robert Miles, DJ Dado, Westbam, Members of Mayday, The Prodigy, Scooter, Dune, Red 5, Da Hool, DJ Sash i wielu innych.

Plakat

Zagrają:

DJ Quest & DJ Fąfer

Impreza odbędzie się już 8 lutego 2013 roku w poznańskim klubie Cooliozum przy ul. Św. Marcina 45
Start od 21:00
Wstęp = 10 pln

Osoby zainteresowane rezerwacją stolików:

61 855 19 84 po godz. 18:00
601 686 692 dostępny zawsze

Zapraszamy

Jesteś tutaj: Home Imprezy 8.02-Electronic-COOLiozum-Poznań