DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

9.05 MROCKIN’ CITY + WUDEC B-DAY BASH

MiniaturkaMrockin’ Kids działa na scenie zaledwie dwa lata. W tak krótkim czasie kolektyw stał się w Tychach symbolem solidnego melanżu organizując imprezyw najbardziej liczących się klubach w swoim mieście.

 

W maju postanowili rozszerzyć teren swoich działań. Zamierzają wkroczyć do INQ rozstawiając w podziemiach własne siły w rytmie mocnego grime’u, ciężkiego dubstepu, strzelając twerkiem, trapem oraz podpalając drum’n’bassem wszystko, co znajdzie się w zasięgu drżących membran.

Będzie to pierwsza bitwa stoczona pod sztandarem Mrockin’ City. Masywne basy, dudniące bębny, groźny rap, ostre cykacze, trzęsące i dynamiczne pętle, oraz połamane bity powalą każdego, nie tracąc czasu na branie zbędnych jeńców.

Aneksja Katowic to także urodzinowy prezent dla Wudeca <https://www.facebook.com/wudecofficial> – człowieka, który ponad dwadzieścia miesięcy temu uformował siły zbrojne Mrockin’ Kids, zbierając żołnierzy w czasach, kiedy dobra muzyka elektroniczna znikła z imprezowej mapy Tychów. Organizując partyzanckie akcje, ryzykując zdrowie w walce o miejsce dla przemyślanej i niekomercyjnej gry, stara się zademonstrować siłę drzemiącą w tym, co daje taka forma sztuki przekonując do niej coraz liczniejsze grono stale powiększając liczbę jej zwolenników.

DATA: 09.05
START: 22:00
TAX: 5PLN

GRIME/RAP/DUBSTEP/DRUM’N’BASS/TRAP & TWERK AND KUSH VIBE

LINE UP:

- Auricom <https://www.facebook.com/auricomebm> [Beats./Uptodate.pl]
(Białystok)
- Herodsky <https://www.facebook.com/herodsky>
[tufu-tufu.pl<https://www.facebook.com/tufutufupl>]
(Kielce)
- Blake [Unclektah <https://www.facebook.com/unclektah>] (Gliwice)
- Havok <https://www.facebook.com/havokbeatz> (Tychy)
- Contact [URBAN DUB <https://www.facebook.com/urbanldub>] (Katowice)

Plakat

Jesteś tutaj: Home Imprezy 9.05 MROCKIN’ CITY + WUDEC B-DAY BASH