DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

DJ Meeting 2012 - wielki powrót

MiniaturkaPo twórczej przerwie w 2011 roku powraca DJ Meeting - najstarsze wydarzenie w branży DJ'skiej w Niemczech. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce 23 maja 2012 roku w jednej z najbardziej popularnych imprezowych lokalizacji, mianowicie w Centrum Kongresowym Westfalenhalle („Kongresszentrum der Westfalenhalle“) w Dotrmundzie. Ta odsłona w dużej mierze kładzie nacisk na nowe pomysły pojawiające się w produkcji muzycznej.

Zdjęcie

Oprócz targów dla producentów i DJ'ów, program Dj Meeting będzie obfitował w różnego rodzaju warsztaty muzyczne. To chyba wystarczający powód, żeby odwiedzić to miejsce wiosną 2012 roku. Więcej informacji o DJ Meeting już wkrótce!

Jesteś tutaj: Home Imprezy DJ Meeting 2012 - wielki powrót