DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Mistrz Świata DJ'ów IDA wystąpi w Krakowie

Miniaturka3 marca na oficjalnym Afterparty zawodów snowboardowych Sony VAIO URBAN JIBBING wystąpi DJ Cross. W grudniu 2011 roku artysta otrzymał tytuł Mistrza Świata DJ-ów IDA. DJ jest najprawdopodobniej najbardziej lubianym uczestnikiem ostatnich edycji zawodów IDA WORLD. Gdy w finale w 2010 roku przegrał konkurs, jego imię skandowała cała sala w Kinie Kijów. W ubiegłym roku w analogiczny sposób wiwatowano na cześć jego wygranej w turnieju DJ-skim.

Zdjęcie

DJ Cross zagra 3 marca w klubie Forty Kleparz w Krakowie. Będzie to oficjalne Afterparty miejskich zawodów snowboardowo - narciarskich, które odbędą się pod Galerią Krakowską. Podczas muzycznego wieczoru w Fortach Kleparz Crossa wspierać będą: 5-ciokrotny Mistrz Polski ITF /IDA - DJ Falcon ze Szczecina, DJ Daaz z Krakowa oraz NWR z Myślenic.

Jesteś tutaj: Home Imprezy Mistrz Świata DJ'ów IDA wystąpi w Krakowie