DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

28-29.06-DJ's Day-OWIR Rejów-Skarżysko Kamienna

MiniaturkaZapraszamy na kolejną imprezę pod patronatem DJ WORLD. Tym razem będzie to dwudniowe party DJ's Day, które odbędzie się w Ośrodku Wypoczynkowym i Rekreacyjnym "Rejów" w Skarżysku Kamiennej.

29.06 imprezę poprowadzi DJ Jankes z Radia Eska. Prezenter nakręci kolejny odcinek "ImprEski". Ponadto wystąpi jedyny uznany Mistrz Polski DJ'ów 2011 DJ Phobia. ADJ przygotuje specjalną prezentację sprzętu, a na scenie pojawią się efekty specjalne przygotowane przez http://www.efektyfx.pl. Estradę nagłośni firma Exaecom przy użyciu kolumn marki OHM. Oświetlenie przygotuje firma AGM Maciej Gryszka.

Plakat

Oprócz zgłaszających się DJ-ów wystąpią:

Alex Red
V_Valdi
Miqro
Phobia

Miejsce:

Ośrodek Wypoczynkowy i Rekreacyjny REJÓW
ul. Wioślarska 1 , 26-110 Skarżysko-Kamienna

Zapraszamy !

http://www.facebook./djsday
http://www.djsday.pl/

Jesteś tutaj: Home Imprezy 28-29.06-DJ's Day-OWIR Rejów-Skarżysko Kamienna