DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Znamy zwycięzcę konkursu DJ Tech Tools

Miniaturka

Zwycięzcą konkursu "PowerTools Contest" zorganizowanego przez www.djtechtools.com został DJ Berik. Młody artysta nagrał niesamowity miks przy użyciu 2 programów do tworzenia muzyki na żywo - Traktor'a i Ableton'a.  Użył 2 kontrolerów MIDI (Native Instruments Kontrol X1), przeznaczonych do kontrolowania efektów i CUE na Traktorze oraz Native Instruments Machine, co umożliwiło wyzwalanie sampli i efektów na Abletonie. To wszystko zostało zmiskowane dzięki Mikserowi DJM 909 i przy użyciu gramofonu Vestax. Prawdziwa profeska, zobaczcie sami!

 

Jesteś tutaj: Home Porady Znamy zwycięzcę konkursu DJ Tech Tools