DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Nowości sprzętowe Pioneera w akcji!

MiniaturkaCałkiem niedawno na rynku pojawiły się dwie nowinki Pioneera stworzone specjalnie dla fanów miksowania muzyki. Są nimi RMX-1000 oraz mikser DJM-850, których specyfikacje znajdziecie w artykułach w dziale laboratorium.

DJ'e światowej sławy bardzo szybko złapali zajawkę na nowe urządzenia Pioneera i korzystają z nich przy tworzeniu swoich nowych setów.

Poniżej przedstawiamy m. in. Laidback Luke'a, który daje pokaz wszechstronnych możliwości urządzenia jakim jest RMX-1000. Na kolejnym filmie możecie zobaczyć prawie 9-minutową instrukcję obsługi nowego miksera DJM-850, który charakteryzuje się większą ilością funkcji i efektów w porównaniu do swoich poprzedników. Natomiast ostatni filmik pokazuje sprzęt Pioneera w akcji, czyli relację z imprezy WMC 2012 w Miami.

Jesteś tutaj: Home Porady Nowości sprzętowe Pioneera w akcji!