DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

DJ TOP 100-polska klubowa lista przebojów

MiniaturkaDJ TOP 100. Czyli najlepsza polska klubowa lista przebojów powraca w wydaniu internetowym! Nasi informatycy przygotowali już wersję BETA. Poszukujemy DJów, którzy mają ochotę zostać

Czytaj więcej...

Kontakt

Adres korespondencyjny:

DJ WORLD 

30-104 Kraków 45

P.O. BOX 74

POLAND

Reklama

Reklama - Cennik - Nośniki

Prosimy o kontakt: 600 22 33 00 lub office(AT)djworld.pl

Czytaj więcej...

o Nas

Magazyn DJ WORLD powstał w 1999 roku. Równolegle w wersji internetowej jako portal oraz drukowanej jako wydawnictwo poligraficzne w nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy. W bardzo krótkim czasie stał się najpopularniejszym i najbardziej liczącym się pismem kierowanym do odbiorców branży muzycznej, a w szczególności DJ'ów.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Kontakt