DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

DJ TOP 100-polska klubowa lista przebojów

MiniaturkaDJ TOP 100. Czyli najlepsza polska klubowa lista przebojów powraca w wydaniu internetowym! Nasi informatycy przygotowali już wersję BETA. Poszukujemy DJów, którzy mają ochotę zostać beta testerami listy.

Jeśli czujesz się na siłach i chcesz współtworzyć muzyczną rzeczywistość napisz do nas:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   w temacie wiadomości wpisz "BETA TESTY TOP 100". Do wybranych osób prześlemy linki do testowej strony LISTY PRZEBOJÓW DJ TOP 100! :)

 

Jesteś tutaj: Home Kontakt DJ TOP 100-polska klubowa lista przebojów