Premiera płyty Ryba And The Witches

MiniaturkaTo co gra zespół Ryba And The Witches to indie rock i alternatywny pop. Ich muzyka łączy moc rocka z taneczną lekkością. Brzmienie gitar splata się z muzyką elektroniczną.

Muniek - reedycja solowego albumu już w sklepach

MiniaturkaSolowy album Muńka ukazał się w 2010 roku i został dobrze przyjęty przez fanów i media. „Muniek” to prosta i szczera płyta. Znalazło się na niej kilka hitów, m.in. – Tina, Święty oraz Dzieje Grzechu.

Pawbeats i TEDE "To tylko muzyka" – zobacz klip

MiniaturkaW sieci pojwił się drugi klip promujuący album "Utopia", autorstwa producenta, multiinstrumetalisty, Marcina "Pawbeatsa" Pawłowskiego. W numerze "To tylko muzyka" gościnnie udzielił się TEDE.

Gareth Emery "Drive" - premiera już 13 maja

Miniaturka4 lata po wydaniu albumu „Northern Lights”, brytyjski DJ i producent, założyciel labela Garuda Music i twórca klubowego hitu „Concrete Angel”-Gareth Emery powraca z nowym autorskim materiałem.

CHER LLOYD wydaje płytę "Sorry I'm Late"

MiniaturkaDruga, wielokrotnie przekładana (stąd zabawny tytuł "Sorry I'm Late") płyta wokalistki znanej z takich przebojów jak "Swagger Jagger", "Want U Back", "With Ur Love" nareszcie ujrzy światło dzienne!