DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Nowość od Pioneera: Kontroler DDJ-SZ

MiniaturkaPioneer DDJ-SZ to najbardziej zaawansowany kontroler DJ w gamie produktów Pioneer, czerpiący wszystko co najlepsze z flagowego urządzenia Pioneer CDJ-2000Nexus oraz DJM-900Nexus.

Czytaj więcej...

Nowość od Pioneera: Kontroler DDJ-SB

MiniaturkaPrzedstawiamy nowość od firmy Pioneer - Kontroler DDJ-SB. Dynamiczny, energiczny i intuicyjny - to 3 podstawowe cechy tego nowego urządzenia przeznaczonego dla DJ'ów.

Czytaj więcej...

Pioneer: Nowy kontroler DDJ-SR

MiniaturkaPioneer prezentuje nowy kontroler DDJ-SR, który jest w pełni kompatybilny ze znanym i lubianym przez DJ'ów programem Serato DJ. Jego intuicyjna obsługa gwarantuje udane i dynamiczne występy.

Czytaj więcej...

Pioneer: DDJ-SX w nowym, złotym kolorze

MiniaturkaDDJ-SX to 4-kanałowy kontroler korzystający z najnowszej wersji oprogramowania Serato DJ. Oprócz licznych efektów i opcji posiada funkcje samplera.  Pozwala na jednoczesne miksowanie i granie na żywo!

Czytaj więcej...

Pioneer: Biały kontroler DDJ-SX-W

MiniaturkaPrezentujemy biały kontroler DDJ-SX. 4-kanałowy kontroler korzysta z najnowszej wersji oprogramowania Serato DJ. Urządzenie oprócz licznych efektów i opcji posiada funkcje samplera.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Testy Players