Nowość od Pioneera: Kontroler DDJ-SZ

MiniaturkaPioneer DDJ-SZ to najbardziej zaawansowany kontroler DJ w gamie produktów Pioneer, czerpiący wszystko co najlepsze z flagowego urządzenia Pioneer CDJ-2000Nexus oraz DJM-900Nexus.

Nowość od Pioneera: Kontroler DDJ-SB

MiniaturkaPrzedstawiamy nowość od firmy Pioneer - Kontroler DDJ-SB. Dynamiczny, energiczny i intuicyjny - to 3 podstawowe cechy tego nowego urządzenia przeznaczonego dla DJ'ów.

Pioneer: Biały kontroler DDJ-SX-W

MiniaturkaPrezentujemy biały kontroler DDJ-SX. 4-kanałowy kontroler korzysta z najnowszej wersji oprogramowania Serato DJ. Urządzenie oprócz licznych efektów i opcji posiada funkcje samplera.

Pioneer: DDJ-SX w nowym, złotym kolorze

MiniaturkaDDJ-SX to 4-kanałowy kontroler korzystający z najnowszej wersji oprogramowania Serato DJ. Oprócz licznych efektów i opcji posiada funkcje samplera.  Pozwala na jednoczesne miksowanie i granie na żywo!

Pioneer: Nowy kontroler DDJ-S1

MiniaturkaProdukty Pioneer DJ charakateryzują się bardzo wysokim poziomem sprawności. Urządzenie DDJ-S1 i najnowsze oprogramowanie Serato to idealny układ dla nowoczesnego DJ'ingu.

Pioneer: Nowy kontroler DDJ-SR

MiniaturkaPioneer prezentuje nowy kontroler DDJ-SR, który jest w pełni kompatybilny ze znanym i lubianym przez DJ'ów programem Serato DJ. Jego intuicyjna obsługa gwarantuje udane i dynamiczne występy.

Pioneer: DDJ-WeGo we współpracy z Serato

MiniaturkaPioneer przygotował nie lada niespodziankę dla fanów nowoczesnego miksowania. Od teraz kontroler DDJ-WeGo dostępny w kilku wersjach kolorystycznych obsługuje oprogramowanie