Nowość od Rolanda: Roland BK-3

MiniaturkaPrezentujemy nowy, podkładowy keyboard Roland BK-3 z 5-oktawową klawiaturą. Instrument jest dostępny w dwórch kolorach obudowy - czarnej i białej. Proste w użyciu urządzenie idealnie nadaje się dla osób, które hobbistycznie zajmują się muzyką.

Zdjęcie

Dzięki wbudowanemu nagłośnieniu i dużej różnorodności barw i podkładów, instrument można używać bez konieczności podłączania dodatkowych sprzętów. Urządzenie posiada 61 czułych klawiszy działających na trzy sposoby: whole, split i dual. Ponadto sprzęt pozwala na odtwarzanie dźwięków przy pomocy USB oraz posiada stację na pamięć flash, dzięki czemu istnieje możliwość zapisywania nagrań. Funkcja Center Cancel umożliwia wyciszenie wokalu z pliku muzycznego w formacie mp3 lub wav i stworzenie podkładu do karaoke.

Zdjęcie

Instrument posiada wsparcie dla Roland Wireless Connect - systemu bezprzewodowej transmisji danych z urządzenia do iPhone'a lub iPada. Dzięki tej opcji, przy użyciu specjalnych aplikacji dla iOS oraz klucza USB, istnieje możliwość nagrywania swojej twórczości na telefon.

Zdjęcie

Podstawowe cechy Roland BK-3:

- Mobilna, samodzielna klawiatura z wbudowanym nagłośnieniem
- Wysokiej jakości brzmienie
- Wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika
- Instrument kompatybilny z dźwiękami z modeli BK Roland, E, G i serii VA
- Możliwość odtwarzania formatów SMF, MP3, WAV i nagrywania na pamięć USB
- System Roland Wireless Connect umożliwiający swobodną komunikację z iPhonem i iPadem, darmowe aplikacje iOS
- Instrument dostępny w 2 wersjach kolorystycznych