Reklama

  Nowość od Rolanda: Roland BK-3

  MiniaturkaPrezentujemy nowy, podkładowy keyboard Roland BK-3 z 5-oktawową klawiaturą. Instrument jest dostępny w dwórch kolorach obudowy - czarnej i białej. Proste w użyciu urządzenie idealnie nadaje się dla osób, które hobbistycznie zajmują się muzyką.

  Zdjęcie

  Dzięki wbudowanemu nagłośnieniu i dużej różnorodności barw i podkładów, instrument można używać bez konieczności podłączania dodatkowych sprzętów. Urządzenie posiada 61 czułych klawiszy działających na trzy sposoby: whole, split i dual. Ponadto sprzęt pozwala na odtwarzanie dźwięków przy pomocy USB oraz posiada stację na pamięć flash, dzięki czemu istnieje możliwość zapisywania nagrań. Funkcja Center Cancel umożliwia wyciszenie wokalu z pliku muzycznego w formacie mp3 lub wav i stworzenie podkładu do karaoke.

  Zdjęcie

  Instrument posiada wsparcie dla Roland Wireless Connect - systemu bezprzewodowej transmisji danych z urządzenia do iPhone'a lub iPada. Dzięki tej opcji, przy użyciu specjalnych aplikacji dla iOS oraz klucza USB, istnieje możliwość nagrywania swojej twórczości na telefon.

  Zdjęcie

  Podstawowe cechy Roland BK-3:

  - Mobilna, samodzielna klawiatura z wbudowanym nagłośnieniem
  - Wysokiej jakości brzmienie
  - Wygodny i intuicyjny interfejs użytkownika
  - Instrument kompatybilny z dźwiękami z modeli BK Roland, E, G i serii VA
  - Możliwość odtwarzania formatów SMF, MP3, WAV i nagrywania na pamięć USB
  - System Roland Wireless Connect umożliwiający swobodną komunikację z iPhonem i iPadem, darmowe aplikacje iOS
  - Instrument dostępny w 2 wersjach kolorystycznych

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4605994
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.