Reklama

  Pioneer HDJ-500 w nowych kolorach!

  MiniaturkaSłuchawki HDJ-500 pojawiły się w dwóch nowych odcieniach - zielonym i fioletowym. Model dostępny jest ponadto w czterech wersjach kolorostycznych co daje w sumie sześć opcji - do wyboru do koloru!

  Słuchawki charakteryzuje kilka cech, dzięki którym idealnie nadają się do miksowania na żywo. Są to m. in. 40 mm przetwornik akustyczny, zmniejszona średnica gąbek zwiększająca siłę dźwięku, cewka z grubszą, 19 μm membraną i miedziowym, aluminiowym okablowaniem (CCAW).

  Model umożliwia dostosowanie słuchawek do indywidualnych potrzeb DJ'a. Ruchomy pałąk i mechanizm obrotowy umożliwiają miksowanie przy użyciu jednej słuchawki. Jednostronny, wymienny kabel w dwóch opcjach do wyboru (spiralny i prosty), daje dużą swobodę ruchu.

  Zdjęcie

  Podczas słuchania muzyki istnieje możliwość szybkiego przełączania się na zestaw głóśnomówiący i odbierania telefonu, za pomocą jednego przycisku.

  Specyfikacja:

  W zestawie: 6,3 mm dia. 3P wtyczka adapter (pozłacany, screw-in)

  Typ: W pełni zamknięte słuchawki dynamiczne
  Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 28.000
  Impedancja: 45 Ω
  Maksymalna moc wejściowa: 2000 mW
  Czułość: 105 dB
  Waga: 195 g (nie zał. przewód.)
  Przewód: 1,2 m przewód cewki (przedłużany 3 m), 1 m prosty przewód (dla HDJ-500) / 1 m prosty przewód z mikrofonowym przyciskiem telefonu (dla HDJ-500T)

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4606116
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.