Reklama

  CASIO PRIVIA PX-850 nagrodzone na CES 2013

  MiniaturkaKrótko po wprowadzeniu flagowego modelu CASIO PRIVIA na rynek, został on uhonorowany bardzo szczególną nagrodą. Model PRIVIA PX-850 otrzymał bowiem jedną z najbardziej prestiżowych nagród podczas "International CES Innovations Design and Engineering Awards 2013", a następnie zostanie zaprezentowany szerszej publiczności w styczniu na corocznych targach "International CES 2013" w Las Vegas.

  “Jesteśmy dumni z nagrody za design i inżynierię otrzymanej na CES. PRIVIA PX-850 wyposażona jest w szereg zaawansowanych funkcji idealnych dla współczesnego muzyka, zapewniając niezrównaną jakość dźwięku, wiernie go oddając” - wyjaśnia Stephen Schmidt wiceprezes Electronic Musical Instruments Division CASIO America Inc.

  Zdjęcie

  Wysokiej klasy pianino cyfrowe PRIVIA PX-850 będzie można oglądać na targach CES w Nevadzie wraz z innymi laureatami z 29 różnych kategorii produktów. Pianino PRIVIA odniosło sukces w kategorii “Personal Electronics” budząc uznanie wśród członków komisji konkursowej, w skład której weszli niezależni projektanci, inżynierowie i przedstawiciele mediów.

  PX-850 jest najwyższym modelem w gamie pianin PRIVIA i oferuje innowacyjną technologię AIR. AIR oznacza Akustyczny Inteligentny Rezonator i jest to nazwa nowo opracowanego przez CASIO, wielowymiarowego źródła dźwięku. W połączeniu z innymi innowacjami zastosowanymi w PX-850, to nowe źródło dźwięku znajduje się w centrum pionierskiej technologii tego cyfrowego pianina. Rezultatem jest naturalnie brzmiąca, cyfrowa reprodukcja gry i dźwięku o właściwościach pianina koncertowego. Doskonała dynamika pianina PRIVIA w połączeniu ze wspomnianą nowoczesną technologią, umożliwiają muzykom wykonanie wyjątkowo wyrazistego i imponującego koncertu. Rewolucyjna technologia Casio AIR przesuwa granice dźwięku płaskiego głośnika, by tworzyć wielowymiarowe, fizyczne doznania - w Twoim własnym salonie!


  Źródło: www.netfan.pl/www.zibi.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4605966
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.