Reklama

  Nowość od Pioneera: Kontroler DDJ-SB

  MiniaturkaPrzedstawiamy nowość od firmy Pioneer - Kontroler DDJ-SB. Dynamiczny, energiczny i intuicyjny - to 3 podstawowe cechy tego nowego urządzenia przeznaczonego dla DJ'ów.

   

  Duże gumowe podkładki i wielka tarcza JOG odporna na zarysowania to dwa charakterystyczne atrybuty nowego kontrolera. Zastosowanie układu z dwoma pokładami po obu stronach kontrolera i 2-kanałowy mikser w centrum daje użytkownikowi poczucie intuicyjności w miksowaniu.

  Zdjęcie

  PADY

  Funkcje HOT CUE, LOOP, SAMPLER pochodzące z oprogramowania Serato DJ Intro oraz przyciski CUE i PLAY to podstawowe elementy kontrolera. Mogą być obsługiwane za pomocą padów o nazwie PERFORMANCE PADS, które znajdują się w przedniej części sterownika.

  FILTR MANUAL DLA KAŻDEGO KANAŁU

  Niezależne pokrętła do sterowania oprogramowaniem zostały zainstalowane w każdym kanale. Pozwala to na szybkie zmiany podczas miksowania utworów. Znajdują się w przedniej części urządzenia.

  DUŻA TARCZA JOG

  Możliwość precyzyjnej kontroli tarczy pozwala na szybsze tempo reakcji i optymalne korekty podczas miksowania. Tarcza jest odporna na zarysowania.

  FILTER FADE - Funkcja umożliwiająca płynne miksowanie

  Zdjęcie

  Umożliwia stosowanie utworów, które normalnie miksuje się przy użyciu cross fadera, poprzez regulację głośności lewego i prawego kanału oraz wysokiej przepustowości parametrów filtrów. Filtry są kompatybilne z działaniami cross fadera i głośnością decków. Regulacja odbywa się przy zastosowaniu bazowego filtra, umożliwia łatwe miksowanie utworów o różnych prędkościach i stylach.

  Zdjęcie

  Istnieje możliwość bezpłatnego pobrania oprogramowania Serato DJ Intro, które dostarcza podstawowych funkcji potrzebnych do miksowania muzyki. Możliwość korzystania z wielu funkcji, które daje oprogramowanie (HOT CUE, Sampler i inne), sprawia, że miksowanie staje się bardziej ekscytujące. Każdy przycisk i pokrętło w kontrolerze jest połączone z Serato DJ Intro poprzez wtyczkę plug-and-play, co oznacza, ze kontroler jest kompatybilny z oprogramowaniem po podłączeniu go z komputerem.

  Istnieje możliwość zakupu płatnej aktualizacji oprogramowania, co pozwala na odblokowanie zaawansowanych funkcji takich jak nagrywanie, większa ilość efektów CUE, Samples i Loops oraz wielu zaawansowanych opcji, w tym tryb ASR, nowy  iZotope FX i FX Expansion Packs.

  Zdjęcie

  Profesjonalny wygląd

  Kontroler posiada większe rozmiary elementów niż inne modele w tej samej cenie. Został zaprojektowany według charakterystycznej stylistyki. Tarcza JOG i wykończenia są wykonane z takich samych aluminiowych materiałów co pozostałe modele.

  Inne funkcje

  - Wbudowana karta dźwiękowa, pozwalająca miksować po podłączeniu jednego komputera przy pomocy USB,

  - Konstrukcja dająca wysokiej jakości dźwięk dostrojony do potrzeb oprogramowania Serato DJ Intro,

  - Kompatybilność z komputerem przy pomocy USB. Urządzenie korzysta z komputera jak ze źródła zasilania

  - Uchwyty po obu stronach umożliwiające wygodny montaż kontrolera

  Podstawowe dane techniczne DDJ-SB

  Oprogramowanie Serato DJ Intro (Free Download) / Serato DJ (Płatny upgrade)
  Porty wejściowe MIC x 1 (1/4 cala Phone)
  Porty wyjściowe MASTER OUT x 1 (RCA)
  SŁUCHAWKI MONITOR OUT x 2 (1/4 cala PHONE, MiniPin)
  Inne porty USB B Port x 1
  Pasmo przenoszenia 20 Hz ~ 20 kHz
  Total Harmonic Distortion 0,005% Współczynnik mniej lub
  Współczynnik S / N 90 dB (PC)
  Maksymalne wymiary 487,0 mm (szer.) x 271,2 mm (D) x 58,5 mm (H)
  Waga 2,1 kg

  Serato DJ: Wymagania systemowe

  Dotyczy OS (Windows) Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 / Windows Vista z dodatkiem Service Pack 1
  (CPU) 2,0 GHz Intel Core 2 Duo / (Memory) 1 GB
  Dotyczy OS (Mac) Mac OS X v10.8.5/10.7.5/10.6.8
  (CPU) 1,6 GHz Intel Core Duo / (Memory) 1 GB
  Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 lub wyższa rozdzielczość

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4605913
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.