DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Vestax QFO - mikser i gramofon w jednym

Miniaturka

Vestax QFO, nowy rewolucyjny model, który łamie granice typowego zestawu DJ'a, składającego się z gramofonów i miksera. Dzięki zamknięciu i połączeniu w jednym urządzeniu

Czytaj więcej...

TECHNICS SL-1210M5G

Miniatury

TECHNICS SL-1210M5G GRAND MASTER Direct Drive Professional Turntable – czyli piąte wcielenie legendy wszechczasów, a zarazem okręt flagowy Technics’a, w kategorii gramofony.

Czytaj więcej...

TECHNICS SL-DZ1200 - cyfrowy gramofon

Miniaturka

Wszystkie liczące się w branży firmy, produkujące sprzęt przeznaczony do pracy w klubach i dedykowany zawodowym DJ’om, zaprezentowały już produkty, będące określane, zresztą trochę nie trafnie, jako

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Testy Gramofony