DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Nowośc od Pioneera: Remix-Station 500

MiniaturkaNowość od Pioneera - Remix-Station 500 proponuje szeroki wachlarz zastosowań, od występów DJ'skich po produkcję muzyki. Urządzenie składa się z dwóch gałek, które zapewniają intuicyjne sterowanie muzyką.

Czytaj więcej...

Nowy mikser od Pioneera: DJM-750

MiniaturkaPrezentujemy zupełną nowość od Pioneera - mikser Pioneer DJM-750. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: DJM-750-K - klasyczny czarny kolor oraz DJM-750-S - srebrny.

Czytaj więcej...

Nowość od Pioneera: Śnieżnobiały RMX-1000-W

Miniaturka

Niedawno prezentowaliśmy nowe urządzenie Pioneera - RMX-1000, dostępne w klasycznym, czarnym odcieniu. Od dziś model ten będzie dostępny w nowej, śnieżnobiałej wersji!

Czytaj więcej...

Nowość od Pioneera: Mikser DJM-2000 nexus

MiniaturkaPrezentujemy nowość od Pioneera - mikser DJM-2000 nexus. Po pojawieniu się przełomowego odtwarzacza CDJ-2000 nexus formalnością było wejście na rynek miksera, który stworzy idealny komplet dla

Czytaj więcej...

Mikser - serce każdego studia muzycznego

MiniaturkaW momencie, gdy w swoim studiu korzystasz z więcej niż jednego źródła dźwięku, wówczas zachodzi konieczność zakupu miksera. Jest on również niezbędny przy nagrywaniu więcej niż jednego

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Testy Miksery