Miksery Rane Sixty-One i Sixty-Two

Miniaturka

“It's Rane’ing mixers at NAMM “ chciałoby się rzec, gdyż firma zaprezentowała nie jeden, a dwa zupełnie nowe cudeńka. Wyglądem przypominające legendarną serię mikserów TTM, wskakują na jej miejsce jako modele numerycznie opisane imionami „Sixty-One” i „Sixty-Two”. Wyobraź sobie upgrade’owany 56S i połowę „Sixty-Eight” w jednym urządzeniu. To nie wszystko – DJ Z-Trip też dodał coś od siebie przy tworzeniu limitowanej serii Sixty-Two Z.

Zdjęcie

Styl Turntable jest żywy i bardziej kreatywny niż kiedykolwiek. Rane i Serato z dumą współpracują na rzecz tej właśnie kreatywności, prezentując wcześniej wspomniane miksery Rane, które współpracują z oprogramowaniem Serato Scratch Live. 

Obrazek

Przez przeszło dekadę artyści wybierali innowacyjny sprzęt firmy Rane by udoskonalać swoją sztukę, a 3 generacje mikserów serii TTM były bestsellerami wśród najlepszych światowych wykonawców muzycznych. Nowe miksery jeszcze ściślej łączą jakość działania, muzykę, oprogramowanie i sprzęt. Artysta dodaje tylko pasję, wyobraźnię i umiejętności.

„Sixty-Two” to urządzenie plug-and-play mogące obsłużyć dwa komputery, 2 cyfrowe decki symulujące winyle, sampler SP-6, software’owe i hardware’owe efekty i wszystkie kanały rekord i playback, jakich potrzebujesz. Kontrolery bibliotek, loopów i kolejek w oprogramowaniu są rozmieszczone intuicyjnie. Wybierz „Sixty-Two” i dołącz do grona oddanych zaawansowanej sztuce użytkowników.

Muzyczny pionier Z-Trip współprodukował limitowaną edycję mikserów “Sixty-Two Z”, który wyróżnia się górną płytą zaprojektowaną przez znanego artystę Sheparda Fairley’a oraz customowymi fioletowymi kablami z najwyższej półki.

„Każdy FJ marzy o zaprojektowaniu swojego miksera. Nowy Rane Sixty-Two Z to spełnienie moich marzeń. Tylko duet Rane i Serato byli w stanie pomóc mi stworzyć tak wszechstronny sprzęt i interfejs.”

Zdjęcie

Jeśli szukasz tej samej niemal niezniszczalnej konstrukcji, dziewiczej jakości brzmienia i zintegrowanej 20-kanałowej karty dźwiękowej, ale chcesz używać swojego kontrolera MIDI z “zaburtowym” oprogramowaniem czy efektami i pojedynczym komputerem, rozważ zakup Rane Sixty-One.

Dean Standing z Rane Corporation:

"Mamy wielką grupę wiernych użytkowników, którzy chętnie udzielają nam swoich sugestii i pomysłów na to, jak powinien wyglądać nasz następny bojowy miner. Nasze prace nad obecną generacją dały efekt w postaci dwóch produktów: podstawowego, lecz najwyższej jakości, miksera ze zintegrowaną 20-kanałową kartą, a także drugiego urządzenia, zawierającego kontrolery MIDI, wbudowane efekty i dwa porty USB. Jesteśmy zadowoleni z faktu, ze jeden model nie zadowala wszystkich użytkowników.”

Obrazek

Prezez Serato, Sam Gribben wyjaśnia:

„Rane pozamiatał temat tymi dwoma nieprawdopodobnymi mikserami. Sixty-One to ideał czystego cyfrowego turntable’u, ze swoim przejrzystym i klasycznym interfejsem i oczywiście niesamowitymi magnetycznymi maderami od Rane. Natomiast Sixty-Two to rozkręcający imprezy sprzęt ostateczny, ze wszystkimi funkcjami, których potrzebują końcówki twoich palców.”