Mikser dla iPhone, iPod touch i iPada

Miniaturka

iRig™ MIX jest pierwszym przenośnym mikserem dla iPhone, iPod touch lub iPada. iRig MIX posiada dokładnie te same funkcje jakie oferują profesjonalne miksery DJskie (crossfader, cue, EQ, kontrola głośności itp.) w małym, kompaktowym, mobilnym urządzeniu mogącym obsłużyć różne aplikacje do miksowania pod iOS.

DJ Mixer


iRig MIX pozwala DJ'owi na użycie standardowej konfiguracji dwóch urządzeń wpiętych do niezależnych kanałów lub pojedyńczego urządzenia iOS. Przy użyciu iOS wyjście ze sprzętu to rozdzielone dual-mono i podłączone do poszczególnych kanałów. Dodatkowo - poraz pierwszy w jakimkolwiek mikserze DJskim - iRig MIX może być użyty do miksu dowolnego źródła audio (mp3 players, CD players, itp.) z automatycznie synchronizującym się w tempo urządzeniem iOS. Jest to możliwe dzięki funkcji X-Sync, działającej w połączeniu z darmową aplikacją DJ Rig od IK Multimedia.

Nie tylko dla DJa


iRig MIX to rozwiązanie także dla muzyków solo oraz zespołów używających jednego lub więcej urządzeń iOS do grania "na żywo". Posiada dodatkowe wejście gitarowe/mikrofonowe przetwarzane przez popularne aplikacje jak AmpliTube i VocaLive lub podobne. Standardowe wyjście RCA zapewnia podłączenie do wszelkiego rodzaju głośników/nagłośnienia.

Mobilność

Kompaktowe rozmiary iRig MIX pozwalają na łatwy transport np. w torbie od iPada. Małe zużycie prądu o niskim napięciu (tylko 5V DC) umożliwia zasilanie nie tylko przez ładowarki urządzenia mobilnego ale także przez dodatkowe baterie do urządzeń iOS lub przez USB w laptopie by jeszcze bardziej zwiększyć mobilność.

iRig MIX zawiera 4 darmowe aplikacje free apps (do pobrania w iTunes app store): DJ Rig - nowa aplikacja do profesjonalnego miksowania; AmpliTube - popularna aplikacja dla gitarzystów; VocaLive - procesor dla wokalistów; GrooveMaker - aplikacja do tworzenia podkładów i pętli.

Funkcje:


2 wejścia stereo z parametrami gain, bass, treble i kontrolą głośności, niezależne cue na każdym kanale z wskaźnikiem LED i cross-faderem

Dodatkowe wejście na instrument/mimikrofon z kontrolą głośności i możliwością przetworzenia przez aplikacje iOS (takie jak AmpliTube, VocaLive)

Wyjście stereo ze złączem RCA, kontrola głośności wyjścia master oraz mierniki LED

Dźwięk wysokiej jakości

Wysokiej jakości wyjście słuchawkowe dla podsłuchu kanałów lub wyjścia master z niezależną kontrolą głośności

Przełącznik wejściowy do rozdzielania wejścia stereo na dual-mono do użytku z aplikacjami iOS na pojedyńczym urządzeniu

Tryb “X-Sync” pozwala na auto synchronizacje z dowolnym źródłem audio poprzez dołączoną, darmową aplikację DJ Rig

Może być zasilany z dodatkowych baterii i ładowarki telefonu

4 darmowe aplikacje do pobrania z iTunes app store: DJ Rig, AmpliTube, VocaLive, GrooveMaker

Źródło: audiofactory.pl