Hi-endowy sprzęt za nieduże pieniądze

Miniaturka

Firma zebrałą dużo pozytywnych opinii za nową linię produktów OLi, w związku z czym wprowadza kolejne głośniki z tej serii. Na rynku pojawił się właśnie subwoofer KH20 oraz głośnik centralny C20. Części te są idealnym dopełnieniem zestawów audio opartych o resztę sprzętu OLi.

W produktach Roth Audio znajdują się rozwiązania, które można znaleźć w dużo droższych kolumnach. Dlatego też ten sprzęt powinien cieszyć się sporym zainteresowaniem. Kolumny mogą spokojnie zastępować drogi sprzęt dostępny obecnie na rynku.

 Zdjęcie

Subwoofer KH20 zastępuje model KH2. Jest to nowa konstrukcja, która zapewnia lepsze osiągi. W obudowie znajduje się wzmacniacz o mocy 150W, który napędza 8-calową membranę. Zrobiona jest z pianki strukturalnej PolyCel, co nie jest spotykane w tej kategorii cenowej.

 Zdjęcie 

Głośnik OLi C20 to następca modelu C2. W nowej konstrukcji zostały zastosowane dwa wyjścia bass-refleks, które poprawiają przetwarzanie dźwięku w zakresie średnich i niskich tonów. W kolumnie znajduje się głośnik wysokotonowy, który dotychczas stosowany był tylko w droższym sprzęcie.

Kolumna skłąda się z dwóch 5,25-calowych wooferów i jednego 1-calowego tweetera. Pasmo przenoszenia to 55 – 20 000 Hz, czułość 88 dB. Impedancja wynosi 8 omów.

Głośniki dopiero co pojawiły się w sklepach. Sugerowana cena subwoofera to 1649 zł, a głośnika centralnego 699 zł.