SteelSeries Siberia v2 Frost Blue

MiniaturkaOd kilku dni na polskim rynku dostępna jest bardzo interesująca edycja słuchawek. Frost Blue Edition są w szczególności dedykowane dla graczy – gadżeciaży, ponieważ pozwalają na dostosowanie parametrów dźwięku i podświetlenia pod kątem aktualnie uruchomionej gry.

Nowy model jest ulepszoną wersją Siberia v2. Dodatkowe elementy to: możliwość parametryzowania dźwięku oraz podświetlenie muszli słuchawkowych błękitnymi diodami. Charakterystycznymi częściami są także dopasowujące się do głowy pałąk, 50-milimetrowe głośniki pokryte skórą, a także wysuwany mikrofon.

Nowości sprawiają, że słuchawki stają się jeszcze atrakcyjniejsze. Szczególną uwagę zwracają zmieniona kolorystyka oraz podświetlenie, które może pracować w sześciu różnych trybach. Zmiany umożliwia dołączone oprogramowanie SteelSeries Engine.

Zdjęcie

"Siberia v2 Frost Blue to nie tylko doskonały dźwięk, ale również oryginalne wzornictwo, które zostało dodatkowo odświeżone. Słuchawki gwarantują znakomity, czysty dźwięk, a także możliwość skonfigurowania praktycznie każdego elementu ich funkcjonowania – od podświetlenia, przez equalizer, aż po możliwość zdefiniowania profili pod kątem różnych gier"– Jacob Wolff-Petersen.

Słuchawki podłącza się do komputera za pomocą złącza USB. Nie można ich więc stosować w innych urządzeniach służących do odtwarzania muzyki. Na przewodzie umieszczony jest pilot służący do obsługi podstawowych parametrów.

W polsce gadżet kosztuje 420 zł. To dość wysoka cena jak za sprzęt do zastosowania wyłącznie z komputerem. Zastanawiająca jest także możliwość podświetlenia słuchawek. Podsumowując, to typowy gadżet, nic poza tym.