Słuchawki Pioneer HDJ-2000 w nowym kolorze

MiniaturkaZnany model słuchawek Pioneera - HDJ-2000 jest odtąd dostępny w nowym kolorze Black Chrome. Te wysokiej jakości słuchawki są używane przez znanych DJ'ów oraz polecane przez profesjonalistów. Model HDJ - 2000 otrzymał główną nagrodę iF Product Design Award 2010. Słuchawki były dotąd dostępne jedynie w kolorze srebrnym.

Słuchawki zapewniają przejrzysty, wysokiej jakości dźwięk niezależnie od tego, w jakim miejscu znajduje się ich użytkownik. Gwarantują identyczne brzmienie zarówno w klubie jak i w muzycznym studiu.

HDJ-2000 są wyposażone w 50 mm przetwornik i wydajne magnesy, co gwarantuje dźwięk o doskonałej rozdzielczości. Słuchawki idealnie sprawdzają sie w studiu.

HDJ-2000 niwelują zniekształcenia dzwięku dzięki możliwości przyjmowania sygnału wejściowego o mocy 3,500 mW. Charakteryzują się solidną obudową, która eliminuje rezonans.

ZdjęcieW słuchawkach zainstalowano mocny, lecz lekki mechanizm obrotowo/łamany wykonany z magnezu. Gwarantuje to wytrzymałość i komfort podczas słuchania muzyki, a także prosty transport. Nauszniki doskonale izolują ucho od dźwięków dochodzących z zewnątrz oraz umożliwiają obrót o 90 stopni dzięki specjalnej konstrukcji zawiasu z opcją automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej. Zapewnia to niezwykłą elastyczność, zwłaszcza dla użytkowników preferujących monitorowanie typu ‘naramiennego'. Monitorowanie udoskonala równuież przełącznik stereo/mono.

Uretanowa pianka (z pamięcią kształtu) nauszników pokryta skórą proteinową zapewnia odpornośc na nagrzewanie co sprawdza się m. in. w klubie, czy w studio, gdzie korzystanie z słuchawek jest długotrwałe.

HDJ-2000 tworzą ciekawy komplet wraz z mikserem z serii DJM oraz posiadają stylowe, aluminiowe wykończenie pasujące do przycisków play/cue odtwarzaczy Pioneera serii CDJ.