Nowe słuchawki Sony MDR-V55 i MDR-ZX600

Miniaturka

Firma Sony stworzyła dwa nowe modele słuchawek: MDR-V55 i MDR-ZX600. Słuchawki oprócz świetnego wyglądu, gwarantują doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu spradzają się zarówno w domu , w klubie i na głośnej ulicy.

Oba modele posiadają solidną konstrukcję z obrotowymi, składającymi się nausznikami, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca. Są bardzo lekkie, ponieważ ważą tylko 170 g.

Modele MDR-V55 i MDR-ZX600 są dostępne w czterech kolorach (czarnym, białym, czerwonym i niebieskim). Nauczniki są ozdobione kolorowymi wzorami w kształcie pierścieni. Przewód odporny na splątanie jest w identycznym kolorze co ozdoby.

Oprócz dobrego wrażenia zewnetrznego, słuchawki charakteryzuje doskonałe brzmienie każdego rodzaju muzyki. Dzięki dużym, 40-milimetrowym przetwornikom akustycznym z magnesami neodymowymi, dźwięk jest mocny i charakteryzuje się rozszerzonym pasmem basów oraz wyraźnymi niskimi tonami. Maksymalna moc wejściowa słuchawek to 1000 mW, co w połączeniu z dużą wrażliwością pozwala na słuchanie muzyki pochodzącej z różnych źródeł.

Model MDR-V55:

Zdjęcie

 

Jest przeznaczony w szczególności dla DJ'ów, ponieważ posiada zamkniętą konstrukcję z wygodnymi, zakrywającymi ucho nausznikami co zapewnia świetną izolację akustyczną. Istnieje również możliwość odwracania nauszników co przydaje się do odsłuchu muzyki w klubie.

Model MDR-ZX600: 

Zdjęcie

 

Jego cechami charakterystycznymi są lekkość i wygoda w noszeniu. Klasyczny image słuchawek ożywiają metalowe elementy oraz kolorowe ozdoby w kształcie pierścieni, a także dopasowany do wyglądu słuchawek przewód.

Nowe słuchawki MDR-V55 i MDR-ZX600 będą dostępne na rynku od maja 2012 r.