DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Tabba i Mezo Team - nieoficjalny hymn EURO 2012

Miniaturka

Internauci wiedzą, co dobre - singiel Tabba z MEZOteam’em "To Już Czas" na YouTube obejrzało już prawie 400 tysięcy osób, a wiele z nich okrzyknęło kawałek hymnem Euro 2012! Tytuł jest nieoficjalny, ale przyznany przez słuchaczy, więc na pewno bardzo ucieszył Tabba, który po raz pierwszy stworzył kawałek pod swoim pseudonimem.

Ten ceniony producent i kompozytor, współpracował dotychczas m.in. z Sylwią Grzeszczak, Patricią Kazadi, Mezo czy Markiem Kościkiewiczem. Po kilkunastu latach pracy z różnymi artystami i dziesiątkach wyprodukowanych hitów, Tabb w końcu zdecydował się firmować piosenkę swoim pseudonimem - jest autorem muzyki, słów i oczywiście producentem.

Zdjęcie

 Do udziału w nagraniu zaprosił swojego przyjaciela Jacka "Mezo" Mejera i jego fantastyczną drużynę z programu "Bitwa na Głosy". "Nie mogłem sobie wyobrazić lepszych wokalistów do tego numeru - to niesamowity, bardzo zgrany zespół, pełen pasji i przede wszystkim genialnie śpiewający. Wnieśli bardzo wiele do tej piosenki - bez nich to nie byłby tak udany numer! Trzymam za nich kciuki w "Bitwie na Głosy" - po pierwszym występie są moimi zdecydowanymi faworytami!."

Żródło: netfan.pl

 

Jesteś tutaj: Home Testy Nagłośnienie CD & mp3 Tabba i Mezo Team - nieoficjalny hymn EURO 2012