Internetowa szkoła produkcji muzyki elektronicznej

MiniaturkaStereosound został stworzony przez Wojtka Kleckiego, który od 15 lat zajmuje się produkcją muzyki elektronicznej. Projekt powstał z myślą o muzykach, którzy szukają pomocy związanej z produkcją nowoczesnej muzyki na komputerze.

W jego ramach Wojtek oferuje szkolenia zarówno z obsługi oprogramowania potrzebnego do tworzenia kompozycji, jak i z projektowania dźwięków, miksowania oraz masteringowania utworów. Ponadto w ofercie znajdują się również usługi związane z miksowaniem i masteringiem utworów.  

Szkolenia indywidualne stanowią doskonałą opcję dla tych wszystkich, którzy pragną dokładnie poznać tajniki produkowania utworów elektronicznych.

Obrazek

W ramach projektu prowadzony jest cykl 4 tygodniowych kursów z produkcji muzyki elektronicznej w oparciu o sekwensery takie jak:

1. Ableton Live

2. Logic Pro

3. Reaper  

Logo

Szkolenie można zakupić przez Internet na stronie www.stereosound.pl. Przed dokonaniem zakupu należy założyć konto na stronie stereosound.pl. Następnie po potwierdzeniu wpłaty generowany jest automatycznie email do klienta z linkiem odnoszącym się do zakupionego kursu. Po ściągnięciu paczki z odpowiednim szkoleniem wystarczy ją tylko rozpakować i można oglądać je natychmiastowo.

Więcej informacji pod adresem www.stereosound.pl