Revlovers prezentują "Copacabana"

MiniaturkaCzłonkowie grupy Revlovers w teledysku do piosenki zatytułowanej "Copacabana" zabierają nas do lat 90-tych. Cofamy się do momentu ich dzieciństwa i wczesnej młodości.

 

Nostalgia za tamtymi czasami to dla zespołu jednak coś więcej niż tylko sentymentalna podróż w przeszłość. To przede wszystkim głęboka tęsknota za światem pełnym idei, wartości i marzeń.

Okładka

"Copacabana" to singiel zwiastujący debiutancką płytę zespołu Revlovers pt. Revision Thing. Utwór w lipcu 2013 roku został piosenką dnia Programu Trzeciego Polskiego Radia, a także znalazł się w propozycjach do Listy Przebojów Trójki. Piosenka bardzo szybko dołączyła do dziennych playlist wielu rozgłośni radiowych, a dla wielu słuchaczy stała się przebojem tegorocznych wakacji. "Copacabana" to marzycielski lot nad światem w poszukiwaniu wolności i spełnienia. Piosenka narodziła się Łodzi w głowach Basi Szafarz, Sebastiana Stasiaka, Darka Grabowskiego i Michała Szafarza, którzy właśnie tym singlem zapraszają wszystkich do swojego muzycznego świata pełnego wartości i melodii!