Mietall Waluś & The Mercy Cosmos "Świąteczna"

Miniaturka1.12 w Studio Radioaktywni w Częstochowie, został zrealizowany teledysk do piosenki "Świąteczna" która została napisana i wyprodukowana przez Mietalla Walusia z zespołu (NEGATYW i Lenny Valentino).

 

Tekst do piosenki napisał Bartek Słatyński, znany z zespołu Penny Lane. Wykonali ją wspólnie z Robertem Kravtem z The Mercy Cosmos. Mietall Waluś z kolegami dołącza do grona artystów rockowych którzy napisali świąteczne piosenki m.in: Coldplay, Ozzy Osborne, Noel Gallagher z Oasis czy Billy Corgan z The Smashing Pumpkins. Realizacja, mix i mastering: Adam Celiński, zdjęcia do teledysku: Paweł Wach, montaż: Mariusz Młynarczyk, scenariusz: Mietall Waluś.

Zdjęcie

Mietall Waluś wraz z Negatywem na przełomie kwietnia/maja zagrał trasę koncertową po Chinach, podczas której zagrał 9 koncertów w 9 różnych miastach. Śląskiej grupie, towarzyszyła profesjonalna ekipa filmowa która zrealizowała 9 odcinkowy serial który będzie miał swoją premierę w 2014 roku w jednej z ogólnopolskich telewizji muzycznych w Polsce. Oprócz trasy po Chinach, Negatyw pracował nad 5 płytą która zostanie wydana w lutym 2014 przez firmę fonograficzną - My Music. Płyta będzie nosiła tytuł "Albinos", na krążku ukaże się 9 premierowych utworów oraz nowa wersja jednej z piosenek z debiutanckiego albumu "Paczatarez". Płyta została zrealizowana we Wrocławiu w studio Fonoplastykon, a producentem płyty został Marcin Bors, który współpracował m.in: z Kasią Nosowską, Moniką Brodką czy zespołem Hey.


Źródło: Inf. prasowa/www.netfan.pl