"Fly With Me" na 10-cio lecie Krista Van D.

MiniaturkaWłaśnie mija 10 lat od premiery pierwszego singla Krist`a Van D – "Fly With Me". Z tej okazji DJ przygotował teledysk do odświeżonej wersji tego utworu. "Fly With Me" to mocne, energetyzujące dźwięki.

 

Klip do tego singla jest bardzo futurystyczny, z wykorzystaniem animacji 3D – ale idealnie wpasowujący się w klimat taktów utworu. Przez minioną dekadę Krist Van D z sukcesem współpracował z wieloma wokalistkami - w jego singlach zaśpiewały m. in. Gosia Andrzejewicz, Patricia Kazadi (jako Trish), Terri B, a w tym roku także Dhany, włoszka znana z projektu Benassi Bros.

Okładka

Owocami tej pracy są m.in. takie hity jak "You Are The One", "Feel Me" , "Be Without You", czy "I Don't Mind" - które do dziś grane są na antenach rozgłośni radiowych oraz w klubach, również poza granicami naszego kraju. Nowa wersja „Fly With Me” to taki bonus dla fanów Krist`a Van D – dalsze podkręcanie nastroju po dużym sukcesie tegorocznego singla „Hangover” (Krist Van D ft. Dhany), i rozgrzewka przed następną wiosenną premierą...


Źródło: www.netfan.pl/www.kristvand.com