Pajujo z goscinnym udziałem Kamila Bednarka

MiniaturkaPajujo prezentuje klip do utworu "Nie zatrzymasz miłości", w której gościnnie śpiewa Kamil Bednarek. Numer pochodzi z najnowszej płyty pt. "Bieguny", która ukazała się w listopadzie.

 

Zespół Pajujo znany jest szerszej publiczności z udanego występu w programie Must Be The Music, w którym dotarli do półfinałów. Album "Bieguny" powstawał zimą 2012 roku. Pełni energii, nadziei i wyobraźni zarejestrowali 12 autorskich kompozycji na album, z których kilka powstało dopiero w studiu, przed samym nagraniem, jako dowód na to, że improwizacja i spontaniczność to kolejne imiona ich muzyki.

Zdjęcie

"Bieguny" to przede wszystkim świeże, bogatsze instrumentalnie aranżacje wsparte bardziej przemyślanymi tekstami. Znajdują się na niej kawałki wolne, w stylu reggae, a także energiczne utwory w rytmach rocksteady i ska. Pikanterii dodają wyczyny realizatorskie mistrzów ze studia Mania w Koluszkach oraz As One w Warszawie. Na nowej płycie pierwszy raz pojawia się Martyna Gąsiorek, finalistka programu "Bitwa na głosy" z zespołu Kamila Bednarka, która weszła w szeregi Pajujo w 2012 roku. Martyna wniosła do zespołu jeszcze więcej radości, a swoim głosem oczarowała członków zespołu. Na płycie pojawiają się również wybitni goście z zaprzyjaźnionych zespołów, jak Kamil Bednarek czy Chillu z Raggafaya.


Źródło: www.netfan.pl/www.rockers.pl