"Out of oxygen" – nowy klip Natalie Loves You!

Miniaturka"Words & Lies" - tak brzmi tytuł debiutanckiej płyty nowej polskiej grupy muzycznej o wdzięcznej nazwie Natalie Loves You. To jedna z najciekawszych zapowiedzi wydawniczych w 2014 roku.

Muzycy związani wcześniej z takimi formacjami, jak Iowa Super Soccer, Gutierez, czy Mofoplan zapraszają do sprawdzenia pierwszego klipu promującego nadchodzący album Radiowa premiera singla odbyła się 14 grudnia na falach radiowej trójki w audycji Myśliwiecka 3/5/7. – Utwór opowiada historię o nocnych rozterkach i wojnie w głowie, nabierającej mocy w mroku – informuje zespół. – Gdy za kimś tęsknisz, oddychanie jest trudniejsze, a noc wydaje się trwać wiecznie… jedyne co możesz zrobić, to czekać na pierwsze poranne światło, które uspokoi cię, a potem zanurzyć się w świeżym powietrzu.

Okładka

„Words & Lies” to jedenaście piosenek, w których emocje wysuwają się na plan pierwszy. Gniew, smutek, zwątpienie, radość, dziecięca naiwność i ciepło wypełniają ten krążek, który stał się zapisem wspomnień i przygód z życia bohaterki – mówią o płycie muzycy Natalie Loves You. Zespół tworzą Natalia Baranowska (vocal, ukulele, loop station), Grzegorz Chrząścik (piano, guitar), Piotr Sawicki (bass), Bartek Pluta (guitar, accordion, sampler) i Michał Piszczek (drums).

Album „Words & Lies” pojawi się na rynku w lutym 2014 roku.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl