Marble Sounds prezentują "Leave A Light On"

MiniaturkaNowy teledysk grupy Marble Sounds jest opowieścią o bezpieczeństwie, które dają bliscy. Już sam tytuł utworu "Leave a light on" w bezpośredni sposób odwołuje się do naszych wspomnień z dzieciństwa.

 

Jednak niezależnie od wieku potrzebujemy stateczności i pewności, że zawsze możemy na kimś polegać.

Teledysk ukazuje historię syna i ojca, którzy wspólnie spędzają czas na basenie. Wraz z kolejnymi minutami widać coraz większą zabawę i więź łączącą te osoby. Zaskakujące jest jednak zakończenie klipu, gdzie dziecko nie wraca do domu z ojcem, lecz z matką. Ten słodko-gorzki finał daje jednak iskrę nadziei. Nie jest ważne, czy jesteśmy na co dzień obok siebie, liczy się to, że mimo wszystko możemy na sobie polegać.

Okładka

Marble Sounds to, powstały w 2007 roku, belgijski zespół post-rockowy w skład którego chodzą: Pieter Van Dessel, Gianni Marzo, Frederik Bastiaensen, Johan De Coster i Brecht Plasschaert. Istotną cechą tej grupy, wręcz znakiem rozpoznawczym, jest melancholijnej charakter ich piosenek.

W 2007 roku Marble Sounds wydał pierwszą EPkę, która znalazła się na szczytach belgijskich list przebojów. Grupa ma na swoim koncie 4 albumy oraz stale rosnącą rzeszę fanów.