Syla – J LO, KaRRamBa i szampan.. w "Deja vu"

MiniaturkaJej przygoda z muzyką zaczęła się przypadkowo, podczas bankietu po koncercie J LO w Berlinie w 2012 roku, na który zaprosił ją przyjaciel – jeden z prekursorów muzyki RAP w Polsce – KaRRamBa.

 

To właśnie tam, zainspirowana muzycznym talentem J LO oraz rozmowami z KaRRamBą, w bajkowym anturażu i przy najdroższym, strumieniami płynącym szampanie Sylwia zapragnęła dawać ludziom radość, poprzez muzykę. Po powrocie do Polski wynajęła studio i nagrała kilka utworów demo, z których wynikało, że potrafi dobrze śpiewać i ma bardzo przyjemną barwę głosu. Nagrania demo trafiły do KaRRamBy, który zauroczony głosem Sylwii postanowił zająć się jej karierą muzyczną. Syla – bo pod takim pseudonimem artystycznym działa Sylwia – pojawiła się gościnnie w najnowszym singlu KaRRamBy "Chcę Być Dzieckiem" (premiera 23.10.2013) a w ramach muzycznej współpracy KaRRamBa wystąpił gościnnie w debiutanckim singlu Sylwii, zatytułowanym "DEJA VU", który utrzymany jest w stylu pop/dance.

Zdjęcie

Dotychczas Sylę można było zobaczyć w teledyskach Baltona Girls "Super Hit 2013" oraz BBX feat. Benny G. "Feel It Way Down". Obecnie Syla pracuje nad nowymi piosenkami, które już niebawem ukażą się na debiutanckim albumie piosenkarki.