Alicetea – "Miasta Ja" - zobacz teledysk

MiniaturkaUrbanRecTv i grupa Alicetea prezentują trzeci singiel promujący nowy album zespołu zatytułowany „Wyspy Planety Układy”, którego premiera miała miejsce 20 kwietnia 2013 roku.

 

Alicetea to ekipa, która swoje korzenie czerpie z muzyki reggae, jednak od zawsze w ich utworach możemy usłyszeć fuzję różnych dźwięków – począwszy od ska, hip-hopu, funkowych rytmów, do kompozycji z potężnym kopem. Ich ostatni album „Wyspy Planety Układy” zawiera 11 premierowych numerów, które zabiorą nas w muzyczną podróż, będącą niewyobrażalnie energetyczną i stylistyczną fuzją reggae'owych wibracji, funkowych rytmów, ska, hip-hopu jak również kompozycji zagranych z potężnym wykopem. „Wyspy Planety Układy" to słowa klucze do treści zawartej w utworach, które opowiadają o relacjach i stosunku do świata, związkach międzyludzkich, jak i naszych wewnętrznych przemianach.

Zdjęcie

Obraz to dzieło Alicetea i CreativeMotion. Nagrania utworów dokonano w Carpe Diem Studio, Radom & Mothashipp @ Western Jive Studio, Warszawa. Mastering: Activator & Smok @ Studio AS One, Warszawa.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl