Młody PSZ pracuje nad nową płytą

MiniaturkaMłody PSZ, przedstawiciel andrychowskiego podziemia, producent i raper, jeden z artystów RPS Enterteyment rozpoczął prace nad następcą wydanego w ubiegłym roku albumu „Drugi Początek”.

 

- Z nowym rokiem rozpocząłem pracę nad nową płytą – informuje Młody PSZ. – To, na czym skupię się najbardziej, to brzmienie płyty, postaram się aby sample pochodziły z winyli, płyt CD itp. Oczywiście, podkłady stworzę sam, używając MPC i programów komputerowych. Jeżeli chodzi o teksty, postawię tak samo jak w przypadku płyty „Drugi Początek” na dobry przekaz i prawdę. Nie zapominam, że jest to hip hop i wszystko musi bujać. Oczywiście nie zabraknie gości, a nawet tym razem będzie ich więcej, pojawią się moi kumple z BPC. Mam zamiar zaprosić również parę większych postaci z polskiego rapu. Nowa płyta będzie świeża, będzie bujać.

Zdjęcie

Pracę rozpocząłem od kompletowania sampli i zbierania pomysłów na bity. Chcę najpierw zrobić wszystkie podkłady a dopiero później zacząć pisać teksty. Jestem wdzięczny wszystkim tym którzy pomagali mi przy wydaniu płyty „Drugi Początek” i za to, jak ją przyjęli ludzie z całej Polski, cieszę się że mogę dalej robić to, co kocham, czekajcie na nowy materiał – zachęca muzyk.

Młody PSZ to utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: „Legalna Kopia”. W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym klimacie. – Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba, żeby zrobić naprawdę dobry bit - tak sam wyjaśnia Młody. – Co do rapu, to nie staram się kopiować stylu od innych. Styl, który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.


Źródło: www.netfan.pl/www.ironmedia.com.pl