The Shoos prezentują "Hook line and Sinker"

MiniaturkaPopowo-rockowa piosenka jest idealna na ciężkie, zimowe poranki. Gitarowe riffy, świetny tekst i charakterystyczny głos wokalisty sprawi, że od rana będziecie mieć dobry humor.

 

The Shoos to grupa czterech Irlandczyków z Dublina, których połączył zbieg okoliczności. Historia grupy jest prosta: podczas solowego występu wokalisty zespołu dołączali do niego kolejni muzycy. "Uzmysłowiliśmy sobie, że dzieje się coś specjalnego"- tak występ kwitują sami muzycy.

Okładka

Wśród dokonań zespołu należy wymienić m.in. zaproszenie do supportowania amerykańskiej trasy grupy One Republic; występy z grupą Maroon 5 i z Plan B.

We wrześniu 2013 roku ukazał się debiutancki album The Shoos, który spotkał się z uznaniem krytyków (imponujący album dłuogrający – Hot Press). Pierwszy singiel promujący tę płytę – Say Something – został wyprodukowany przez Joe Zook (odpowiedzialnego za sukcesy Katy Perry czy One Republic). Swoją twórczość kwitują w następujący sposób:

" Nie ma możliwości, aby opisać naszą muzykę i tematykę utworów jedynie jako zbiór osobistych doświadczeń i prób przeskoczenia kolejnych życiowych poprzeczek. Fakt, że codziennie stajemy się coraz bardziej podobni do naszych ojców, mamy nierealne oczekiwania i marzenia, przeżywamy rozczarowania, ale przede wszystkim tworzymy muzykę – to wszystko oddziałuje na naszą twórczość" – mówią o sobie The Shoos.