Zobacz najnowszy teledysk Tatiany Okupnik

MiniaturkaNajnowszy utwór Tatiany pod tytułem „Blizna” jest zapowiedzią trzeciej płyty artystki o tym samym tytule. Album ukaże się w marcu tego roku. Tatiana pracowała nad nią z Michałem Przytułą.

 

Jak zapewnia wokalistka, album w części muzycznej ma dużo pozytywnej energii ale teksty niosą przekaz, który nie zawsze jest wesoły. O czym będzie śpiewać Tatiana? "O tym, że musi skończyć się pewien etap, by mógł zacząć się następny. O dużych zmianach, które zachodzą w naszym życiu i które mogą być mniej lub bardziej bolesne. O tym, że nawet, jeśli zaczyna się coś lepszego, tamto, co się skończyło, zostawia w naszym sercu i głowie konkretny ślad" – wyjaśnia.

Zdjęcie

"Blizna to mapa tego, co robiliśmy i czego powinniśmy w przyszłości unikać. Czasem warto spojrzeć na taką bliznę, na ten trwały ślad, żeby po raz drugi nie popełnić tego samego błędu" – tłumaczy artystka Płyta jest bardzo osobista. Tatiana śpiewa o samej sobie Gwiazda przyznaje, że duża otwartość wyniknęła ze zmian, jakie zaszły w jej życiu. Konkretnie? "Zakochałam się" – przyznaje Dla Tatiany Okupnik płyta "Blizna" to nowy, ważny muzyczny etap. Właśnie ze względu na emocje towarzyszących jej powstawaniu. Jak mówi: "Mam poczucie, że właśnie przebiłam głową mur swoich własnych emocji".


Źródło: www.netfan.pl/www.warnermusic.pl