Sleeper Agent: Premiera albumu w kwietniu

MiniaturkaSleeper Agent to amerykański zespół grający muzykę rockową z charyzmatyczną frontmanką Alex Kandel na czele grupy. Pozostały skład formacji tworzą jeszcze inni członkowie zespołu :

 

Tony Smith (gitara, wokal), Justin Wilson (perkusja), Lee Williams (bas), Scott Gardner (klawisze) oraz Josh Martin (gitara). Debiutancki krążek - „Celabrasion” z 2011 r. przyniósł rozgłos i uznanie krytyków (Rolling Stone nadał im tytuł "Band To Watch" i nagrodę MTV Freshman Award). Ich druga płyta studyjna - “About Last Night” ukazuje się nakładem wytwórni RCA.

Okładka

Na CD znajduje się 12 nowych kompozycji, a zapowiada go singiel “Waves”. Płyta powstała podczas pięciodniowego kampingu gdzieś na końcu świata, w stanie Kentucky. Piosenki nagrane zostały w Nashville i Charleston pod producenckim okiem Jay’a Joyce i Erica Bass. Alex Kandel: “About Last Night” to efekt wielu godzin spędzonych na komponowaniu, przepisywaniu, nagrywaniu, konstruktywnej krytyce i testowaniu naszych sił twórczych do granic wytrzymałości. Słuchając tej płyty słyszę historię naszego zespołu…, każdą noc spędzoną w busie, każdą występ i publiczność, przed którą mieliśmy okazję wystąpić…. Obrazy te staraliśmy się odzwierciedlić w melodii każdego znajdującego się na płycie utworu.”


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl