Chada "Tak to zwykle się kończy" - zobacz klip

Miniaturka"Tak to zwykle się kończy" to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Chady "Syn Bogdana". Utwór został wyprodukowany przez duet producencki No Name Full Of Fame złożony z Siwskiego i Tykshty.

 

Skrecze DJ Jarzomb. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane na Śląsku przez ekipę filmową 9LITER FILMY. "Syn Bogdana" to czwarty solowy album Chady nagrany w całości w czasie 6-u przepustek, z których raper korzystał pod koniec 2013 roku odbywając 2-letnią karę pozbawienia wolności. Jest to pierwszy nagrany w taki sposób krążek w historii polskiego hip-hopu. Dziś pojawiła się możliwość zamówienia albumu w wersji 2CD. Premiera 25 kwietnia 2014 roku.

Obrazek

Utrudniony dostęp do studia nie zaważył na poziomie materiału, jaki został zarejestrowany na album "Syn Bogdana", a wręcz przyczynił się do większej samodyscypliny, zaangażowania i dążenia do perfekcji ze strony rapera. Muzycznie "Syn Bogdana" do krok w przód, za który odpowiadają tacy producenci jak Bob Air, The Returners, No Name Full Of Fame, Pacior aka LA Wasted, Donatan, PCN oraz Rockets Beats. Charakterystyczne pianino znane z "Procederu" zostało zastąpione ciężką, rockową gitarą.

Na płycie "Syn Bogdana" goście pojawiają się jedynie w trzech utworach. Są to tacy MC jak Ten Typ Mes, Pih, ZBUKU, Diox, Paluch, Zeus oraz Bezczel.


Źródło: www.netfan.pl/www.steprecords.pl