Example wspomina czasy beztroskiego dzieciństwa

MiniaturkaExample, czyli Elliot John Gleave, to angielski wokalista i raper, który do muzyki podchodzi na niezwykłym luzie. Słychać to zarówno na jego koncertach, jak i na produkcjach nagrywanych w studio.

 

Ma charyzmę, którą przyciąga do siebie rzeszę fanów. Widać to również w najnowszym teledysku do singla „Kids Again”. Obraz wyreżyserował Jon Jon Augustavo (autor m.in. teledysku ‘Trift Shop’ Macklemore & Ryan Lewis). Nawiązując do tytułu utworu – Example zabiera fanów w sentymentalną podróż do czasów swojego dzieciństwa, kiedy najważniejsza była beztroska zabawa. Któż nie chciałby znowu być dzieckiem.

Zdjęcie

„Kids Again’ jest drugim (po „All The Wrong Places”) utworem, który zapowiada nową płytę studyjną Example. Według zapowiedzi, piąty krążek w jego karierze, ma ukazać się jeszcze przed wakacjami.

Example ma na swoim koncie współpracę m.in. z: Calvin Harris, Wretch 32, Chase & Status, DJ Wire, The Streets, Hadouken!, Skream, Faithless czy Lily Allen. Debiutował w 2007 r., ale to druga płyta "Won't Go Quietly" okazała się przełomowym punktem w jego karierze i przyniosła raperowi międzynarodowy rozgłos.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl